Linia WOLL Diamond Concept+

Funkcjonalne garnki linia Woll Diamond Concept +

Woll Diamond Concept Plus to specjalna linia garnków tytanowo-diamentowych wyposażonych w silikonowy durszlak, który czyni z nich wielozadaniowe i niezwykle praktyczne naczynia. Zobacz, co oferuje ta seria niezawodnego niemieckiego producenta!


Multizadaniowe naczynia z wkładem silikonowym

Garnki Woll Diamond Concept + mają w zestawie składane silikonowe durszlaki, które zwiększają ich możliwości, aby gotowanie stało się prostsze i zajmowało mniej czasu, a do tego było zdrowsze. Naczynia z tej serii posiadają 5 charakterystycznych funkcji: gotowanie na parze, tradycyjne gotowanie w głębokiej wodzie, osłona garnka, podkładka termiczna oraz durszlak (silikonowy durszlak, który ułatwia odsączanie z wody warzyw czy makaronów). W komplecie są także żarodoporne pokrywy ze specjalnym tunelem do odprowadzania pary wodnej, które można ustawić w dwóch pozycjach w zależności od potrzeb - w pozycji 0 naczynie jest szczelnie zamknięte i wypuszcza minimum pary wodnej, a w pozycji 1 pokrywa jest lekko uniesiona (sprawdza się przy gotowaniu makaronu, ziemniaków czy ryżu, jak również służy do bezpiecznego wylewania wody z naczynia). Garnki oferowane są wraz z pokrywami. Pokrywy Concept + wykonane są z hartowanego i polerowanego, żaroodpornego szkła. Służą do energooszczędnego gotowania i pieczenia w temperaturze do 250°C. Mają silikonowy pierścień, dzięki któremu idealnie dopasowują się do garnka. Oczywiście należy wspomnieć, że wszystkie garnki z linii Woll Diamond Concept + cechuje nieprzywierająca powłoka tytanowa wzmocniona mikro-drobinkami diamentu, która gwarantuje nieprzeciętną odporność.

Naczynia z serii Woll Diamond Concept + współpracują z kuchniami każdego typu. W ofercie znajdują się garnki w różnych rozmiarach. Sprawdź wszystkie możliwości wielofunkcyjnych produktów Woll i wprowadź je do swojej kuchni! W naszej ofercie znajdziesz również patelnie Woll Concept oraz niskociśnieniowe garnki Woll Diamond Active.

Aktywne filtry