Patelnie z odpinaną rączką

Patelnie z odpinaną rączką

Projektując swoją kuchnię, staramy się, by była ona wyposażona we wszystko, co niezbędne, a jednocześnie była praktyczna i nowoczesna. Musimy w niej zmieścić mnóstwo naczyń i akcesoriów kuchennych, co nie zawsze jest proste. Szczególnie w małych kuchniach trzeba rozsądnie wykorzystać przestrzeń. Bez niektórych naczyń nie można się obejść, ale mają one jednak takie, a nie inne gabaryty i musimy znaleźć sprytny sposób na ich przechowywanie. Dobrze więc zaopatrzyć się w takie naczynia, które zajmują jak najmniej miejsca i są bardzo praktyczne. Idealnym rozwiązaniem, nie tylko do małej kuchni, są patelnie z odpinaną rączką.


Oszczędność miejsca w szafce, zmywarce i lodówce

W asortymencie naszego sklepu dostępne są najwyższej jakości patelnie nieprzywierające WOLL, które umożliwiają proste i szybkie przygotowywanie potraw, jak również są łatwe w utrzymaniu w czystości, a dzięki systemowi click-by-click zajmują o wiele mniej miejsca niż tradycyjne patelnie. Naczynia można układać jedno na drugim. Ponadto patelnia z odpinaną rączką jest znacznie łatwiejsza w czyszczeniu, gdyż po odpięciu uchwytu naczynie bez problemu zmieści się w każdym zlewie czy zmywarce. Z rączką nie zawsze byłoby to możliwe. Poprzez zastosowanie takiego rozwiązania możemy też przechowywać potrawę w lodówce, bez przekładania jej z patelni na inne naczynie.

Idealne patelnie z odpinaną rączką

Wśród tego typu patelni znajdują się modele, które oferują nieograniczone możliwości ich wykorzystania, takie jak patelnia grillowa z odpinaną rączką czy patelnia z odpinaną rączką do piekarnika - przygotowujemy potrawę, wkładamy do piekarnika, odczepiamy rączkę i możemy zamknąć piekarnik. Po upieczeniu potrawy wpinamy chłodną rączkę i możemy wyjąć gorące naczynie bez użycia rękawicy! Co niezwykle ważne, patelnie z odpinanymi rączkami zostały tak zaprojektowane, aby były bezpieczne w użytkowaniu i nie odpinały się podczas przenoszenia naczynia.

Aktywne filtry