Patelnie nieprzywierające

Patelnie nieprzywierające

Patelnie nieprzywierające WOLL typu non-stick to idealne wyposażenie kuchenne dla tych, którzy chcą zapewnić sobie najlepsze smaki potraw osiągnięte przez smażenie czy duszenie na patelni. Koniec z przywieraniem potraw do dna i uporczywym szorowaniem patelni! Patelnie non-stick, czyli patelnie nieprzywierające, to wyższy komfort pracy w kuchni.


Szlachetne powłoki nieprzywierające w patelniach

Dzięki zastosowaniu powłoki tytanowo-diamentowej lub tytanowo–szafirowej w technologii non-stick potrawy przyrządzane na patelni WOLL nie przywierają do naczynia, a jego mycie po zakończeniu pracy zajmuje zaledwie kilka sekund i nie wymaga szorowania czy stosowania mocnych detergentów. Patelnia non-stick dzięki specjalnej powłoce doskonale nadaje się do przygotowywania zdrowych potraw - pozwala przygotować posiłki z minimalną ilością tłuszczu lub nawet go wyeliminować z wielu dań. Dodatkową wartością funkcjonalną jest możliwość wstawienia patelni do piekarnika. Zastosowanie specjalnej powłoki, takiej jak ceramika tytanowo-szafirowa czy tytanowo-diamentowa, wpływa również na długą żywotność naczyń, gdyż są one w znacznie większym stopniu odporne na ścieranie niż inne naczynia tego typu. Szlachetne powłoki nieprzywierające to jednak nie jedyne praktyczne rozwiązanie stosowane przy produkcji naszych patelni. Warto zwrócić uwagę, że w ofercie dostępne są patelnie nieprzywierające z odpinaną rączką, które są nowoczesne, a co najważniejsze bardzo komfortowe w użytkowaniu, gdyż takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce w szafce kuchennej, a także wygodnie myć naczynie nawet w małym zlewie czy zmywarce.

Jeżeli raz użyjesz patelni nieprzywierającej WOLL to okaże się, że jest ona niezbędna w Twojej kuchni i nie zamienisz ją na żadną inną patelnię! Patelnia ta to naczynie o najwyższym standardzie. Wybierz do swojej kolekcji niezastąpione patelnie z powłoką nieprzywierającą do smażenia wielu potraw, okrągłe bądź kwadratowe, patelnie grillowe, patelnie do naleśników lub głębokie patelnie typu wok.

Aktywne filtry