Patelnie głębokie

Głęboka patelnia o ściankach sięgających do 7 cm to akcesoria dla tych, którzy chcą przygotowywać wysmakowane potrawy w ekonomiczny sposób i zdają sobie sprawę z tego, że właściwe naczynia są gwarancją sukcesu kulinarnego. Polecamy głębokie patelnie także tym, którzy lubią gotować szybkie dania wymagające tylko jednego naczynia.

Głęboka patelnia: tylko do kuchni orientalnej?

Patelnie głębokie, w tym zwłaszcza woki, zwykle kojarzone są z potrawami kuchni chińskiej. Z powodzeniem jednak przydają się też do codziennego gotowania dań jednogarnkowych. Można w nich przygotować ristotto czy kaszotto. W patelniach głębokich o ściankach zwężanych w kierunku dna rzeczywiście usmażymy raczej owoce morza czy potrawy kuchni dalekowschodniej. Za to w patelniach o wysokich ściankach, ale równym dnie, możemy udusić gulasz, warzywa, na przykład na leczo.

Patelnie głębokie - idealne do przygotowania ulubionych dań

Głębokie patelnie ze sklepu patelnie-tytanowe.pl, o ile używane zgodnie z zaleceniem producenta i właściwie czyszczone, będą produktem, który zagości w kuchni na lata. Zostały odlane ze specjalnego stopu, w którym nie ma pęcherzyków powietrza. To sprawia, że są trwalsze. Można na nich smażyć bez tłuszczu: to dzięki powłokom tytanowo-szafirowym, ceramiczno-tytanowym oraz tytanowo-diamentowym. Wszystkie to produkty marki WOLL, za to należące do jej różnych linii: Just Cook, Diamond PRO oraz Szafir. Nadają się do kuchni każdego typu: z kuchenkami indukcyjnymi, elektrycznymi, gazowymi i węglowymi. Sprawdź także nasze patelnie non-stickpatelnie na płytę indukcyjnąpatelnie beztłuszczowe i inne!

Aktywne filtry