Patelnie naleśnikowe

Jeśli jesteś miłośnikiem tych lekkich placków, to patelnia tytanowa do naleśników jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Tytanowa patelnia do naleśników charakteryzuje się tym, że posiada obniżone brzegi, dzięki czemu naleśnik bez problemu zsuwa się wprost na Twój talerz! Dodatkowo brzegi takie idealnie sprawdzają się przy podrzucaniu i obracaniu tego lekkiego placka.


Patelnia tytanowa do naleśników

Zazwyczaj patelnia do naleśników ma powierzchnię około 26 cm, co odpowiada średniej wielkości naleśnikowi i jest złotym środkiem jeśli chodzi o rozmiar. Dzięki możliwości zapiekania patelni marki WOLL Cookware w piekarniku do 250’C bez problemu zrobimy naleśnika meksykańskiego z dodatkiem mięsa mielonego, papryki, kukurydzy i cebuli z dodatkiem sosu chilli. Następnie go rolujemy, posypujemy serem i wkładamy na patelni do piekarnika, aby potrawa nabrała charakterystycznej chrupkości. Dzięki powłoce tytanowo-szafirowej oraz tytanowo-diamentowej wykonanej w technologii non-stick po zakończeniu pracy umycie takiej patelni zajmuje dosłownie kilka sekund, nie wymaga żądnych detergentów i zazwyczaj wystarczy kuchenny ręcznik papierowy. Jeśli więc lubisz szybkie i pożywne śniadania z jajek, to patelnia tytanowa do naleśników jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Należy także pamiętać, że niskie ścianki nie stanowią przeszkody, aby na takiej patelni przygotować np. jajka sadzone, kawałek mięsa czy warzywa z patelni. Okazuje się bowiem, że patelnia naleśnikowa to całkiem uniwersalne naczynie, które może mieć cały wachlarz zastosowań w Twojej kuchni.

Tytanowa jakość patelni naleśnikowych WOLL

Oczywiście wszystkie patelnie naleśnikowe dostępne w naszej ofercie to produkty firmy WOLL, która jest gwarancją jakości. Ich rączki są odporne na nagrzewanie się, wszystkie możesz też myć w zmywarce. Na patelnie do naleśników, jak na wszystkie swoje produkty, WOLL daje 25 letnią gwarancję równości dna. Zobacz również patelnie do smażenia bez tłuszczu dostępne w naszej ofercie - będą świetne do smażenia omletów. A jeśli lubisz kuchnię azjatycką, zobacz patelnie wok dostępne w ofercie.

Aktywne filtry