Garnki tytanowe

Oferowane przez nas garnki tytanowe służą do wygodnego i smacznego gotowania. Każdy amator dobrych smaków może stać się profesjonalistą, który będzie zachwycał swoich bliskich oryginalnymi potrawami i wyjątkowymi połączeniami smaków. Tytanowe garnki WOLL zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które poszukują pomocy kuchennej, która pozwoli im oszczędzić czas i energię, zwiększając przy tym jakość samego procesu przyrządzania dań, jak też ich walorów smakowych. Garnki Woll to niemiecka precyzja wykonania i nowoczesny, minimalistyczny design. Podobnie jak patelnie grillowe czy noże tytanowe WOLL i inne akcesoria do patelni, pozostają wyjątkowo odporne na uszkodzenia, a do tego są solidne i przyjazne alergikom.

Garnki WOLL – z nimi gotowanie to pyszna przyjemność

Garnki tytanowe z naszego sklepu internetowego zostały wykonane z trwałego tytanu, który zapewnia im wysoki poziom odporności na ścieranie i uszkodzenia. Charakteryzują się nieprzywierającą powłoką, wzmocnioną mikroelementami z szafiru i diamentu. Możesz w nich przyrządzać dania z minimalną ilością tłuszczu, a w przypadku niektórych potraw całkowicie z niego zrezygnować. Tytanowe garnki doskonale kumulują ciepło, co przekłada się na oszczędność energii – przy gotowaniu wynosi ona nawet do 60%, a przy pieczeniu to aż 90%. Oprawa uchwytu montowana jest w technologii zatopionego mosiądzu. To gwarancja bezpieczeństwa i nienagrzewania się rączki. Dzięki uchwytowi wykonanemu ze stali nierdzewnej możesz z powodzeniem przenosić gorące naczynie bez ryzyka poparzenia.

Garnki tytanowe w różnych wydaniach

Sprzedawane w naszym sklepie internetowym garnki tytanowe WOLL są dostępne w różnych wielkościach. Masz więc możliwość skompletowania zestawu, który najlepiej odpowiada Twoim nawykom gotowania i który pozwoli Ci na eksperymentowanie w kuchni. Możesz wybierać spośród zarówno klasycznych tytanowych garnków i rondli, jak i praktycznych brytfann i garnków WOLL Active Lite ze specjalną pokrywą, pozwalającą na skrócenie czasu gotowania nawet o połowę. W ofercie znajdziesz również garnki żeliwne.

Aktywne filtry