Linia WOLL Diamond ACTIVE

Nowoczesne garnki linia Woll Diamond Active

Gotuj szybko i wygodnie, dzięki nowoczesnym garnkom niskociśnieniowym! Woll Diamond Active to designerskie naczynia, które są tak sprawne, jak dawniej często używane szybkowary. Do tego wyróżniają się prostą obsługą oraz nieprzywierającą i niezwykle trwałą powierzchnią tytanową, wzmocnioną mikro-kryształkami diamentu.


System gotowania niskociśnieniowego Woll Diamond Active

Woll Diamond Active to nowy wymiar gotowania, który łączy tradycyjne gotowanie z gotowaniem ciśnieniowym, a przy tym cechuje się modnym wyglądem naczyń. System Active pozwala skrócić czas gotowania nawet o połowę i zmniejszyć zużycie energii. Garnki Woll Diamond Active posiadają idealnie dopasowane pokrywy z silikonową uszczelką, dzięki czemu są w 100% szczelne, a to sprawia, że moment wytworzenia pary osiągamy w bardzo krótkim czasie. Gotowanie w ten sposób jest zbliżone do gotowania na parze, więc gotujemy nie tylko szybko i wygodnie, ale też zdrowo. Potrawy zachowują dużo więcej witamin i składników odżywczych, niż gdy przyrządzamy posiłki w zwykłych garnkach, czyli z większą stratą pary. Jednocześnie pokrywa z zaworem Active automatycznie uwalnia nadmiar pary, by przygotować pełne aromatu i smaku dania. W dowolnym momencie można zdjąć pokrywę, jeżeli chcemy dodać składniki lub przyprawy. Wystarczy nacisnąć palcami czerwone przyciski, a pokrywa odblokuje się.

Garnki Woll Diamond Active mają nad szybkowarami jedną zasadnicza przewagę - są bardzo proste w obsłudze. Pokrywę można podnieść jedną ręką. Już teraz obejrzyj innowacyjne garnki do gotowania niskociśnieniowego i dowiedz się więcej o technologii Active oraz szlachetnych powłokach tytanowo-diamentowych. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów z serii Woll Diamond Lite - garnków Woll Diamond Lite oraz patelni Woll Diamond.

Aktywne filtry