Patelnie nieindukcyjne

Nie wszystkie naczynia pasują na każdą kuchenkę. Od sposobu podgrzewania i stopów wykorzystanych do ich wytworzenia zależy, w jakim zestawie się sprawdzą. W tej kategorii nasi Klienci znajdą patelnie nieindukcyjne o różnych kształtach i rozmiarach, przeznaczone do wielu różnych potraw.

Tradycyjne patelnie na kuchenki gazowe

Dlaczego niektóre patelnie nie nadają się na płytę indukcyjną, a te, których można na niej używać, w przypadku innych kuchenek zawodzą? Dlaczego w ogóle powstały patelnie nieindukcyjne? Wszystko zależy od sposobu ich nagrzewania. Działanie wysokich temperatur prędzej czy później powoduje mikroodkształcenia tej części patelni, która jest wystawiona na działanie płomieni. Nie będzie się później nadawała na płytę. Nie potrzeba w niej z kolei zastosowania technologii, która jest konieczna w patelniach przeznaczonych na płyty. Sumując, najprościej: patelnie nieindukcyjne powstają dla tych, którzy mają tradycyjne kuchenki gazowe czy elektryczne, i nie potrzebują specjalistycznych patelni.

Patelnie nieindukcyjne w sklepie patelnie-tytanowe.pl

W naszym sklepie dostępne są patelnie na kuchenki gazowe, elektryczne i halogenowe przeznaczone do gotowania różnorodnych potraw. Mamy w tej kategorii patelnie kwadratowe do duszenia i grillowania, patelnie do smażenia bez tłuszczu, patelnie do naleśników, woki do potraw kuchni azjatyckiej, patelnie głębokie do dań jednogarnkowych oraz naczynia uniwersalne. Większość z nich zawiera w zestawie pokrywy. Wszystkie są pokryte wysokogatunkowymi powłokami, które usprawniają smażenie i ograniczają przywieranie.

Sprawdź także nasze patelnie grillowe, patelnie indukcyjne.

Aktywne filtry