Linia WOLL Diamond Lite

Tytanowe garnki linia Woll Diamond Lite

Powłoka tytanowo-diamentowa - to brzmi naprawdę solidnie i dostojnie. Poznaj garnki Woll Diamond Lite! Do 5-warstwowych, nieprzywierających powłok tytanowych, dodaliśmy diament w postaci mikro-kryształków. To czyni naczynia Woll odpornymi na zarysowania i ścieranie, tak by doskonale służyły całymi latami.


Powłoka tytanowo-diamentowa, szlachetna i wyjątkowo odporna

Zwykłe powłoki tytanowe, które nie są niczym wzmocnione, mają tendencję do szybkiego zużywania. W przypadku serii Woll Diamond Lite nie ma mowy o takim problemie. Specjalna powłoka tytanowa z wbudowanymi kryształami diamentu zapewnia długą żywotność naczyń. Jest ona całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera PFOA. Smażenie, duszenie i pieczenie jest niezwykle wygodne i może odbywać się przy minimalnej ilości tłuszczu, by potrawy były pyszne i niskokaloryczne. Garnki i patelnie mają grube dno, które nie przywiera, nagrzewa się łatwo i równomiernie. Naczynia są wykonane bardzo solidnie i ładnie się prezentują. Kolejną zaletą produktów z tej serii są potężne i komfortowe stalowe uchwyty, montowane w technologii zatopionego mosiądzu, by nigdy się nie obluzowały i były w 100% bezpieczne. Cechą charakterystyczną tej linii są także patelnie z odpinanymi uchwytami, umożliwiającymi oszczędność miejsca, jak również wpływającymi na wielofunkcyjność patelni, która jednym kliknięciem przemienia się w naczynie do zapiekania w piekarniku. W zestawie z naczyniami są idealnie dopasowane szklane pokrywy.

Naczynia Woll Diamond Lite wykorzystasz na każdym typie kuchenki, wraz z indukcją. Można je także myć w zmywarce. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów z tej serii - garnków niskich i wysokich, rondelków, brytfann, patelni Woll Diamond oraz garnków Woll Diamond Active Lite przeznaczonych do gotowania niskociśnieniowego.

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-12 z 18 pozycji

Aktywne filtry