Linia WOLL Saphire Lite

Solidne garnki linia Woll Saphire Lite

Przedstawiamy luksusowe naczynia z powłoką tytanową wzmacnianą drobinami szafiru. Linia Woll Saphire Lite to idealny wybór pod względem trwałości i estetyki. Czterowarstwowa powłoka uszlachetniana szafirem jest odporna na ścieranie i zwiększa żywotność garnków. Poznaj wszystkie możliwości tej serii!


Elegancki, prosty styl i wytrzymałość

To, co widzimy na pierwszy rzut oka, to przede wszystkim znakomity design - nowoczesny, minimalistyczny i elegancki wygląd. Garnki z linii Woll Saphire Lite doskonale pasują do ekskluzywnie urządzonej kuchni, a nawet można je postawić na stole, nie przekładając potrawy na talerz. Za piękną prezencją kryje się funkcjonalność i ponadprzeciętna trwałość. Wszystkie naczynia z tej serii posiadają powłokę tytanowo-szafirową typu non-stick. Podczas gotowania czy smażenia nic nie przywiera i nie przypala się. Możemy smażyć z małą ilością tłuszczu lub całkowicie bez tłuszczu. Ponadto powłoka jest odporna na zarysowania. Naczynia można myć w zmywarce, chociaż nie jest to koniecznie, gdyż ze względu na nieprzywierającą powierzchnię wystarczy kilka ruchów gąbką i garnek znowu lśni. Kompozyt, z którego wykonane są garnki Woll Saphire Lite jest wytrzymały na temperatury do 250°C, dzięki czemu można je umieścić w piekarniku nagrzanym maksymalnie do tylu stopni, aby zapiec potrawę i nie spotka nas żadna przykra niespodzianka. Naczynia są wyposażone w solidne i ergonomiczne uchwyty. W komplecie znajdują się żaroodporne pokrywy ze specjalnymi otworami umożliwiającymi odpływ pary wodnej. Garnki Woll Saphire Lite można stosować na wszystkich rodzajach kuchni - indukcyjnych, gazowych, elektrycznych.

Garnki Woll Saphire Line są dostępne w wielu wariantach, więc przy zakupie warto kierować się przeznaczeniem wybranego przez nas naczynia. W ofercie znajdują się klasyczne garnki okrągłe w kilku rozmiarach, niskie i wysokie, jak również garnki kwadratowe, rondelki i brytfanna. Do kompletu można zakupić również patelnie Woll Saphire oraz pozostałe akcesoria kuchenne Woll.

Aktywne filtry