Patelnie indukcyjne

Patelnia tytanowa na indukcje — idealne do nowoczesnej kuchni!

Kuchenki indukcyjne to obecnie najbardziej popularne rozwiązanie. W porównaniu z kuchenkami gazowymi gwarantują o wiele większe bezpieczeństwo, komfort pracy, oszczędność energii, a także są łatwiejsze w czyszczeniu. Należy jednak pamiętać, że gotowanie na takich kuchenkach wymaga stosowania odpowiednich naczyń. Rodzi się zatem pytanie: jak wybrać najlepszą indukcyjną patelnię tytanową, która bez przeszkód będzie pracowała na tej nowoczesnej kuchence, a jednocześnie będzie dobrze wywiązywała się ze swoich podstawowych zadań, jak smażenie, grillowanie czy prażenie? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertę patelni z dnami nowego typu - patelnie na płytę indukcyjną. Wszystkie nasze patelnie indukcyjne posiadają powierzchnie non-stick, co ułatwia ich użytkowanie i utrzymanie w czystości.


Patelnie na indukcję, które warto mieć w swoim domu.

Patelnie indukcyjne mają specjalnie przygotowane dno, które współpracuje z płytą. Dno patelni do kuchenki indukcyjnej musi być idealnie płaskie i mieć właściwości magnetyczne. Natomiast wielkość dna nie musi być precyzyjnie dopasowana do średnicy pola grzewczego, a więc możemy wybrać patelnię o dowolnym rozmiarze, która będzie odpowiadała naszym potrzebom i mamy gwarancję, że kuchenka będzie działać. Warto pamiętać o tym, że nasze patelnie tytanowe na indukcję można też stosować na kuchenkach innego typu, czyli na kuchenkach gazowych, jak i płytach ceramicznych. Dzięki temu posiadają one uniwersalne zastosowanie i są praktycznym dodatkiem do każdej kuchni.

W naszej ofercie dostępne są patelnie na indukcje o różnych powłokach non-stick, a dokładnie z powłoką tytanowo-diamentową lub tytanowo-szafirową. Są to modele, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kucharzy. Specjalna powłoka umożliwia smażenie bez tłuszczu oraz gwarantuje, że potrawa nie przywiera do patelni, a także naczynie jest łatwe w czyszczeniu. W szerokim asortymencie znajdują się patelnie tradycyjne, płytkie i głębokie, jak również patelnie grillowe, patelnie do naleśników i woki. Patelnie to niezbędne wyposażenie każdej kuchni - wybierz komplet solidnych patelni na indukcję wedle swoich potrzeb i upodobań kulinarnych!

Aktywne filtry