Patelnie grillowe

Dzięki ryflowanej powierzchni dna patelnie grillowe idealnie nadają się do przyrządzania różnego rodzaju mięs czy warzyw jak na grillu tradycyjnym, ale w warunkach domowych i wersji dużo zdrowszej. Możliwość smażenia beztłuszczowego sprawia, że stek, pstrąg czy warzywa przygotowane w ten sposób, będą nie tylko smaczne, ale także nie będą obciążeniem dla naszego organizmu.

Wysokiej jakości patelnie do grillowania

Możliwość zapiekania patelni WOLL w piekarniku sprawia, że bez kłopotu można najpierw termicznie obrobić kawałek steku, a następnie wysmażyć lub wypiec go w piekarniku do dowolnej temperatury. Grillowe patelnie pomimo swojego charakterystycznego dna idealnie nadają się do potraw takich, jak włoskie makarony, hiszpańskie paelle czy nasze polskie, tradycyjne gołąbki. Kwadratowy kształt jest dużo bardziej ustawny niż okrąg, co oznacza, że na takiej patelni zmieścimy dużo więcej rolad niż na okrągłym odpowiedniku. Dodatkowym atutem patelni marki WOLL Cookware jest możliwość odpinanej rączki w linii WOLL Diamond, co znacznie ułatwia manewrowanie patelnią wewnątrz piekarnika. Jeśli więc lubisz szybkie, proste i zdrowe potrawy to patelnia grillowa jest dla Ciebie stworzona.

Grilluj przez cały rok!

Bardzo dobrym argumentem przemawiającym za tego typu naczyniem jest także fakt, że tradycyjny sezon grillowy w Polsce nie trwa zbyt długo, a szaszłyk z mięsa wieprzowego z dodatkiem papryki oraz pieczarek smakuje jeszcze lepiej, kiedy jest przyrządzony na patelni grillowej w grudniu w towarzystwie Twoich znajomych.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry