Patelnie grillowe

Patelnia grillowa do piekarnika to specjalne naczynia z żebrowaną powierzchnią, które pozwalają na grillowanie potraw w domowym zaciszu. Dzięki nim możesz szybko i łatwo uzyskać efekt smażenia na otwartym ogniu, dodając potrawom charakterystyczny smak i wzory grillowania. Dzięki ryflowanej powierzchni dna patelnie grillowe idealnie nadają się do przyrządzania różnego rodzaju mięs czy warzyw jak na grillu tradycyjnym, ale w warunkach domowych i zdrowszej wersji. Możliwość smażenia beztłuszczowego sprawia, że stek, pstrąg czy warzywa przygotowane w ten sposób, będą nie tylko smaczne, ale także nie będą obciążeniem dla naszego organizmu.

Wysokiej jakości patelnie do grillowania, smażenia i pieczenia w piekarniku

Możliwość zapiekania patelni grillowej WOLL w piekarniku sprawia, że bez kłopotu można najpierw termicznie obrobić kawałek steku, a następnie wysmażyć lub wypiec go w piekarniku do dowolnej temperatury. Patelnie do grillowania pomimo swojego charakterystycznego dna idealnie nadają się do potraw takich, jak włoskie makarony, hiszpańskie paelle czy nasze polskie, tradycyjne gołąbki. Dzięki nim można eksperymentować z różnorodnymi przepisami, tworząc aromatyczne dania z wykorzystaniem jednego uniwersalnego naczynia.

Kwadratowy kształt jest dużo bardziej ustawny niż okrąg, co oznacza, że na patelni do grillowania zmieścimy znacznie więcej rolad niż na okrągłym odpowiedniku. Dodatkowym atutem patelni marki WOLL Cookware jest możliwość odpięcia rączki w linii patelni WOLL Diamond, co znacznie ułatwia manewrowanie patelnią wewnątrz piekarnika. Jeśli więc lubisz szybkie, proste i zdrowe potrawy to patelnia grillowa jest dla Ciebie stworzona. Pozwala ona bowiem na przygotowanie różnorodnych dań, zachowując przy tym wygodę i funkcjonalność.

Potrawy z grilla przez cały rok dzięki patelni grillowej!

Bardzo dobrym argumentem przemawiającym za patelnią grillową jest także fakt, że tradycyjny sezon grillowy w Polsce nie trwa zbyt długo, a szaszłyk z mięsa wieprzowego z dodatkiem papryki oraz pieczarek smakuje jeszcze lepiej, kiedy jest przyrządzony na patelni grillowej w grudniu, w towarzystwie Twoich znajomych. Dzięki temu można cieszyć się ulubionymi smakami przez cały rok, niezależnie od pogody czy pory roku.

Niezwykle pomocne podczas przyrządzania potraw mogą się okazać akcesoria WOLL oraz wysokiej klasy niemieckie noże tytanowe!

Aktywne filtry