Akcesoria WOLL

Używasz garnków i patelni Woll w swojej kuchni? Chcesz jeszcze bardziej poprawić swój komfort i wygodę przygotowywania potraw na co dzień i specjalne okazje? Proponujemy Ci akcesoria WOLL, czyli produkty, które pozwolą Ci jeszcze lepiej wykorzystać potencjał garnków i patelni niemieckiej marki. W sklepie znajdziesz m.in. uchwyty do patelni oraz szklane pokrywy, które będą doskonałym uzupełnieniem Twoich kuchennych naczyń do gotowania. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz akcesoria WOLL, których brakuje w wyposażeniu Twojego kuchennego królestwa. Sprawdź także dostępne w niej naczynia, takie jak patelnie do naleśników i patelnie wok, czy noże tytanowe WOLL.

Wysokiej jakości akcesoria do patelni tytanowych

Oferujemy praktyczne uchwyty do patelni, pasujące do wszystkim modeli producenta. Są odporne na wysoką temperaturę i przyjazne dla naczyń. Można je myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie ich w należytej czystości. Są wykonane z elastycznego i miękkiego materiału. Ich stosowanie pozwoli Ci wydłużyć żywotność Twoich patelni. Zwiększysz też swoje bezpieczeństwo i zmniejszysz ryzyko oparzenia się o gorące naczynie. Akcesoria do patelni tytanowych mogą służyć również jako łapka lub rękawica, a także podkładka pod gorące naczynie. Jeżeli masz kilka patelni, do ich przechowywania wykorzystaj specjalne przekładki, które zabezpieczą ich powierzchnię przed zarysowaniem. Dopasuj do swojej patelni szklaną pokrywę, która pozwoli Ci zadbać o czystość w Twojej kuchni.

Akcesoria nie tylko do patelni

Wśród produktów marki Woll dostępne są również praktyczne szpatułki, cedzaki, łyżki i łopatki wykonane z elastycznych materiałów. Ich rączki pokryte zostały wygodnym silikonem, a rdzeń dodatkowo wzmocniony odpornym na uszkodzenia kompozytem. Wszystkie te akcesoria WOLL są bezpieczne dla tytanowych powierzchni patelni. Możesz zatem korzystać z nich bez ryzyka ich uszkodzenia. Charakteryzują się także nowoczesnym designem, będą więc oryginalną dekoracją kuchni.

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry