Patelnie WOLL Saphire

Szukasz patelni, która będzie Ci służyła przez lata? Wypróbuj którąś z wyjątkowej serii WOLL Szafir, a przekonasz się, że wszystkie naczynia, w których dotychczas smażyłeś potrawy, nie sprawdzały się tak, jak powinny. Postaw na dobrej jakości produkty i ciesz się nimi, przygotowując ulubione dania. Poznaj zalety patelni WOLL Szafir i daj się przekonać, że warto wybrać je do swojej kuchni!


Seria WOLL Szafir - dlaczego warto?

Prezentowane przez nas patelnie WOLL Szafir są uniwersalne. Co to oznacza? Można ich używać zarówno na kuchenkach gazowych, jak i elektrycznych, indukcyjnych czy nawet węglowych. Niezależnie od tego zatem, jaką płytę grzewczą masz w swojej kuchni, możesz zdecydować się na któryś produktów z serii. W wersji z tytanowo-szafirową powłoką oferujemy patelnie kwadratowepatelnie grillowe i patelnie do naleśników oraz kilka innych modeli. Co ważne, każdy z nich posiada odpinaną rączkę, dzięki której wybraną patelnię WOLLL Szafir będziesz mógł łatwo przechowywać w szafkach lub wykorzystać do zapiekania potraw w piekarniku.

Patelnie na lata

Patelnie tytanowe z powłoką z domieszką szafiru pozostają odporne na wszelkie starcia i zniekształcenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz korzystał z niej przez lata. Nieprzywierające dno ułatwi nie tylko przygotowywanie posiłków, ale także mycie naczynia. Co ciekawe, nie musisz nawet robić tego ręcznie, ponieważ patelnia WOLL Szafir nadaje się do zmywarki. Sprawdź któryś z proponowanych przez nas produktów i przekonaj się, o ile wygodniejsze staje się funkcjonowanie w kuchni dzięki modelom tytanowo-szafirowym!

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry