Noże WOLL

Nóż z tytanu to podstawowe narzędzie pracy kucharza- zarówno zawodowca, jak i amatora. Nie ma nic bardziej irytującego w kuchni niż tępy nóż, który uniemożliwia łatwe i szybkie krojenie. Naprzeciw oczekiwaniom współczesnym miłośnikom gotowania wychodzi marka WOLL, w której ofercie znajdziemy m.in. niemieckie noże tytanowe, niezwykle twarde i wytrzymałe.

Noże tytanowe WOLL: niemiecka precyzja, wysoka jakość

Noże niemieckie wykonane z tytanu to alternatywa dla dotychczas uważanych za symbol wysokiej jakości noży z typowej stali nierdzewnej. Firma WOLL jest obecna na rynku od 1974 roku, swoją popularność zyskała dzięki tytanowym naczyniom, takim jak garnki tytanowepatelnie do smażenia bez tłuszczu z 4- i 5-warstwową powłoką tytanową, wzmocnioną pyłem szafirowym lub diamentowym. W jej ofercie znalazło się jednak miejsce również dla innych produktów. Równie dobrą sławą cieszą się noże Woll wykonane z tego samego tworzywa.

Niemieckie noże z tytanu WOLL są niezwykle wytrzymałe

Dostępne w naszym sklepie noże tytanowe WOLL charakteryzują się ponadprzeciętną twardością i wytrzymałością. Zawdzięczają to zarówno samemu materiałowi, z jakiego są wykonane, jak i precyzji na każdym etapie ich produkcji. Są odporne na odkształcenia i nie wykazują wrażliwości na wysokie temperatury. Nie rysują się, podobnie jak noże wykonane ze stali nierdzewnej, są jednak przy tym lżejsze, co umożliwia łatwiejsze krojenie. Co ważne noże niemieckie nie wchodzą w reakcję z żywnością, a zatem można nimi kroić wszystkie produkty. Świetnie nadają się do krojenia owoców i warzyw, wędlin i mięs, a także pieczywa i twardych serów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz noże WOLL o różnej wielkości. Są hartowane lodem, można je myć w zmywarce. Wykonane z jednego kawałka materiału, pozbawione śrub i mocowań, pozostają wygodne w użyciu, mają ergonomiczny kształt i zapewniają precyzyjne, ostre cięcie.

Aktywne filtry