Patelnie WOLL Concept

Patelnie Woll Concept

Używając swojej patelni chcesz po prostu czerpać przyjemność z gotowania? Wybierz patelnie Woll z serii Cocnept! To jedne z najbardziej niezawodnych i uniwersalnych patelni od niemieckiej marki Woll, która znana jest z luksusowych tytanowych naczyń. Sprawdź czym cechują się patelnie z tej linii!


Co wyróżnia patelnie Woll Concept?

Patelnie Woll seria Concept to nowoczesne patelnie wykonane ze stali nierdzewnej i tytanu. Posiadają 3-warstwową powłokę ILAG Non-Stick dla zwiększenia żywotności patelni oraz komfortu w trakcie użytkowania. Ponadto od innych patelni dostępnych na rynku odróżnia je dno nowego typu, czyli stalowo-magnetyczna płyta, która umożliwia zastosowanie patelni Woll Concept na kuchni każdego typu - gazowej, indukcyjnej, ceramicznej, halogenowej, węglowej oraz elektrycznej. Rączki patelni są odlane z jednego kawałka kompozytu i odporne na temperaturę do 180°C, dzięki czemu świetnie się prezentują, można je myć w zmywarce, a także można z nich korzystać w piekarniku. Każda patelnia z tej serii oferowana jest w zestawie z żaroodporną pokrywą, która również jest odporna na wysokie temperatury i pozwala zwiększyć możliwości naczynia. Warto też zwrócić uwagę na to, że uchwyt pokrywy posiada specjalny tunel do odprowadzania nadmiaru pary wodnej. To wszystko sprawia, że gotowanie z patelniami Woll linii Concept staje tylko i wyłącznie przyjemnością. 

W serii Woll Concept dostępne są patelnie w 3 różnych rozmiarach: patelnia Woll Concept 20 cm (mała patelnia o średnicy 20 cm), patelnia Woll Concept 24 cm (średnia patelnia o średnicy 24 cm), patelnia Woll Concept 28 cm (duża patelnia o średnicy 28 cm). Wybierz do swojej kuchni zestaw najwyższej jakości patelni lub dopasuj brakujący model!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry