Patelnie WOLL Diamond PRO

Patelnie Woll Diamond Pro

Patelnie marki Woll linia Diamond Pro to najwyższej jakości patelnie wykute ze stali nierdzewnej i pokryte tytanową powłoką. Jednak to co wyróżnia patelnie Woll seria Diamond Pro to przede wszystkim 5-cio warstwowa powłoka wzmocniona drobinami diamentu!

 


Diamond Pro - niespotykana, diamentowa trwałość!

Patelnie Woll linia Diamond Pro to idealny dowód na to, że luksus może mieć swoje praktyczne zastosowanie w kuchennej przestrzeni. Specjalny sposób wykonania wpływa na zwiększenie żywotności patelni. Diament techniczny jest świetnym dodatkiem do nieprzywierających powłok tytanowych, które dzięki niemu stają się bardziej odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Patelnie Woll Diamond Pro to nie tylko wyjątkowa odporność, ale także funkcjonalność. W patelniach zastosowano dno nowego typu w postaci stalowo-magnetycznej płyty, aby naczynia działały na każdej kuchni (gazowej, elektrycznej, indukcyjnej, ceramicznej, halogenowej oraz węglowej). Rączki patelni odlane są z jednego kawałka stali nierdzewnej, dzięki czemu zachwycają także pięknym, eleganckim designem. Dodatkowo żaroodporne pokrywy w zestawie z patelniami Woll Diamond Pro zwiększają możliwości tych naczyń. Warto zwrócić uwagę, że rączki i szklane pokrywy patelni Woll Diamond są odporne na temperaturę 250°C i można je stosować w piekarniku. 

Patelnie Woll linia Diamond Pro to całą gamę patelni różnego typu i w różnych rozmiarach. Dostępne są między innymi klasyczne patelnie o średnicy 20, 24, 28 lub 32 cm, które idealnie sprawdzą się do przygotowania wielu potraw, jak również patelnie głębokie, patelnie naleśnikowe, patelnie kwadratowepatelnie grillowe oraz patelnie wok. Wybierz odpowiednią patelnię do swoich ulubionych dań lub skompletuj zestaw niezawodnych patelni z dodatkiem diamentu!

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry