Patelnie WOLL Diamond

Szukasz dobrej alternatywy dla tradycyjnej patelni? Większość tego typu naczyń niestety nadaje się do wyrzucenia już po kilku użyciach. Aby tego uniknąć, sprawdź patelnie tytanowe WOLL Diamond. To wyjątkowa seria, która wyróżnia się specjalną tytanowo-diamentową powłoką. To właśnie dzięki niej proponowane przez nas produkty mogą służyć Ci w kuchni przez długie lata. Dlaczego tak jest? Przekonaj się!


Gwarancja jakości

Dzięki specjalnej powłoce tytanowo-diamentowej patelnie WOLL Diamond są jeszcze bardziej trwałe niż tradycyjne naczynia tego typu, nawet te tytanowe. Pozostają odporne na mechaniczne uszkodzenia, na przykład odkształcenia, zarysowania i starcia. Jesteśmy przekonani o bardzo dobrej jakości tych produktów, dlatego dajemy Ci dwudziestoletnią gwarancję na patelnie z tej serii. Są cięższe i bardziej stabilne, co znacznie poprawia komfort gotowania. Wypróbuj je w swojej kuchni i przekonaj się, jak dużą przewagą mają nad innymi.

Wyjątkowa seria patelni WOLL Diamond

Prezentowane przez nas produkty z serii WOLL Diamond to patelnie w różnych rozmiarach, kształtach i wielkościach. Wszystkie posiadają jednak grube, ośmiomilimetrowe dno, doskonale dystrybuujące ciepło. W zależności od swoich potrzeb wybierz właściwy rodzaj naczynia. Patelnie naleśnikowepatelnie grillowe czy patelnie wok - wszystkie te naczynia znajdziesz w wersji z powłoką zawierającą drobiny diamentu, sprawiające, że pozostają bardzo stabilne i odporne na zniszczenia. Warto wspomnieć także o odpinanej rączce, dzięki której da się je bez problemu przechowywać lub zapiekać w nich potrawy w piekarniku. Wypróbuj patelnie tytanowe WOLL Diamond w swojej kuchni, przekonaj się, że warto!

Aktywne filtry